Kalevi Jalgrattakool tunnustas oma parimaid sportlasi Kultuurikatlas!


14. jaanuaril 2018 tunnustas Kalevi Jalgrattakool oma parimaid sportlasi Tallinnas Kultuurikatlas. Nominentidest puudusid paar
profimaigulist ratturit, kes tiirutasid kuskil lõunas. Noorim tunnustuse saaja oli Kristiina Larssen kellel vanust 12 a ja vanim, kes karikaga koju läks oli Ülo Treufeld.

Auhindu jagasid ja kiidusõnu laususid Eesti Jalgratturite Liidu poolt asepresident Siiri Visnapuu ja Spordiselts Kalevi tegevjuht olümpia pronks Aleksander Tammert. Heameel oli kuulda, et Spordiselts Kalev sai alguse jalgrattaseltsist aastal 1901.

Parimad olime me ka tänavu rattaklubide arvestuses Eestis. Tänu visadusele ja heale meeskonnatööle tulime taas aastal 2017 Eesti parmaks rattaklubiks ja seda juba 7-e aastat järjest. Hooaeg oli pikk ja väsitav aga kiitus kõigile medalistidele. Hooaja vältel suutsime koguda Eesti Meistrivõistlustelt kokku 38 kulda, 22 hõbedat ja 23 pronksi.

Eduks võib pidada ka Kalevi Jalgrattakooli ja Sportland Eesti vahel sõlmitud koostöölepingut. See oli suur samm, mis annab sponsorlusele täiesti uue olemuse: võistlusrattad Bottechhia kokku 12 ühikut, lisaks võistlusriided, auhinnad ja Team Bottechhia loomine. See on märgiline, see on aasta tegu!

Sammuti täname kõikki meie eelmise hooaja toetajaid ja sponsoreid. Suured tänud koostöö eest: