3 september, 2017

RATTAKOOLIST

Meist

Kalevi Jalgrattakool on asutatud 21.juunil 1969 aastal. Esimesed 30 aastat kuulus Kalevi Jalgrattakool Kalevi Spordiseltsi alla, kuid peale selle lagunemist asutati 2009. aastal MTÜ Kalevi Jalgrattakool.

Kooli kuulsaim kasvandik on kahekordne olümpiavõitja Erika Salumäe. Samuti on meie koolis õppinud palju endisi Nõukogude Liidu meistreid: Oleg Ljadov, Tõnu Teesalu, Urmas Tölp, Lauri Resik, Sven Lill jpt.

Läbi aastate on rattakool olnud Eesti edukaim jalgrattakool. Viimase 10 aasta jooksul on valitud meid 7 korda Eesti parimaks noorteklubiks ja 7 viimast aastat oleme ka parim rattakool. 2017. aastal võitsid meie sportlased Eesti Meistrivõistlustelt kokku 38 kulda, 22 hõbedat ja 23 pronksi.

Treeningutest

Meie eesmärgiks on võimaldada lastel tegeleda erinevate sportimisvõimalustega: jalgpall, ujumine, jooks, suusatamine, uisutamine ja loomulikult jalgrattasõit.

Asume Pirita Velotrekil. Rattakooli kuulub 100  õpilast, keda juhendab 3 treenerit. Rattakool korraldab jalgrattavõistlusi: "Rattapood Cup", mis on vanim maastikusari Eestis ja "Kalevi Noortetuur", mis on noorimate osalejatega maantevõistlus Eestis.

Jaanus Prükkel

jaanus@jalgrattakool.ee
+372 503 1960

Ado Hein

ado@jalgrattakool.ee

Mallor Türna

mallor.tyrna@gmail.com

Liitumine

Kalevi Jalgrattakooliga liitumiseks palun täida Avalduse vorm.
Meie kooli on oodatud kõik lapsed alates seitsmendast eluaastast ja ka täiskasvanud harrastajad.
Kooliga liitumisel ei ole sisseastumiskatseid.

Tähelepanu

Avalduse vormi saatmisega lapsevanem nõustub, et tema laps on vastuvõetud Kalevi Jalgrattakooli õpilaseks.

Õppemaks:
aastaringselt 30 € kuus.

Avalduse vorm

Palume täita kõik väljad!

Õpilase andmed

Ema / esindaja andmed