TUNNIPLAAN

K. 17.00 jalgratas
R. 17.00 jalgratas
P. 11.00 jalgratas

NB! Tunniplaanis võib esineda jooksvaid muutusi, kõige targem on helistada treenerile.

LIITUMISANKEET

Kalevi jalgrattaklubiga liitumiseks ÕPILASENA on vaja täita: KJK liitumisankeet õpilasele

Kalevi jalgrattaklubiga liitumiseks HARRASTAJANA on vaja täita: KJK liitumisankeet harrastajale

Ankeedi palume kas digiallkirjastada ja saata jaanus@jalgrattakool.ee või tuua treeneri kätte.

KKK

Mis me trennis teeme?

Kevadel/suvel sõidame peamiselt rattaga. See tähendab ka palju võistlemist. Kui rattahooaeg läbi on saanud, siis mängime jalgpalli, käime matkamas, uisutamas, jooksmas, ujumas, suusatamas. Suured külastavad jõusaali.

Millises vanuses lapsed/noored on oodatud?

Kalevi Jalgrattakool ootab trennidesse lapsi alates 8. eluaastast. Peatreener Ado Hein on öelnud, et kui tahtmist on, siis ootab tema kuni 25-aastaseid mehi ja naisi treeningutesse.

Kus trennid toimuvad?

Treeningud toimuvad algusega Pirita Velotreki juurest, meie baasist, mis asub aadressil Rummu tee 5, kuid vahel ka mujal. Kui täpselt ei leia, siis küsige valvelauast või helistage treenerile, kelle kontakt on liikmete rubriigi all.

Kas trenni tulles peab olema mul kallis ratas?

Ei pea. Et trenni tulla, siis piisab tavalisest maastikurattast ja kiivrist.

Kui suur on kuumaks?

Kuumaks on 20 € kuus. Tahame, et võimalikult paljudel oleks võimalik rattaga sõita.